Strefa SPA

Hotel Messa

Strefa SPA we Władysławowie

Zapraszamy do naszego luksusowego Hotelu *** Kuracyjnego Messa Władysławowie ze Strefą SPA, gdzie można odpocząć i zrelaksować się w pełni wyposażonych strefach relaksu. Oferujemy Państwu szeroki wybór udogodnień, w tym jacuzzi, saunę suchą, saunę infrared oraz łaźnię parową.

SKONTAKTUJ SIĘ

Oferta SPA

Jacuzzi

Nasze jacuzzi to idealne miejsce na relaks dla tych, którzy szukają chwili wytchnienia i odprężenia. Woda w jacuzzi jest podgrzewana do idealnej temperatury, co pomaga w rozluźnieniu mięśni i zmniejszeniu stresu.

Sauna sucha i infrared

Sauna sucha to kolejne miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się. Wysoka temperatura powoduje pocenie się, co pomaga oczyścić skórę i poprawić krążenie krwi. Sauna infrared, z kolei, to sauna, w której wykorzystywane są promienie podczerwone, co przyspiesza proces oczyszczania organizmu.

Łaźnia parowa

Łaźnia parowa to kolejne miejsce, gdzie można w pełni zrelaksować się i odprężyć. Wysoka wilgotność powoduje, że skóra staje się miękka i elastyczna, co poprawia jej wygląd i kondycję.

Strefa relaksu

Po skorzystaniu z powyższych udogodnień zachęcamy do skorzystania z naszej strefy relaksu, gdzie można odpocząć na wygodnych leżankach.
SKONTAKTUJ SIĘ
menuchevron-down