Voucher na każdą okazję

Szczegóły

Voucher na każdą okazję

KUP PREZENT IDEALNY

Każdy z nas lubi otrzymywać oraz ofiarowywać prezenty. Dlatego jeżeli planujesz niezwykle oryginalny prezent dla swoich bliskich, przyjaciół, a może pracowników Twojej firmy, to skorzystać z możliwości nabycia voucherów podarunkowych przygotowanych przez Hotel***Dom Kuracyjny – Messa.

Voucher na pobyt w naszym hotelu na pewno sprawi przyjemność każdemu obdarowanemu gdyż nie jest to zwykły prezent. Skorzystanie z vouchera to przeżycie niezapomnianych chwil w naszym hotelu, relaksu oraz możliwości korzystania z licznych atrakcji hotelowych.

To Państwo sami decydują jakie atrakcje, pakiety będą wchodzić w skład vouchera. Można również skorzystać z możliwości zakupu voucherów na określoną kwotę do wykorzystania w hotelu, a także z poszczególnych atrakcji hotelowych, od restauracji po strefę Wellness oraz rehabilitacyjną. Vouchey ważne, aż do 31.12.

W przypadku zainteresowania ofertą na vouchery hotelu Dom Kuracyjny – Messa prosimy o kontakt : +48 58674 08 84 lub e-mail : recepcja@messawladyslawowo.pl

Nasi pracownicy służą informacją oraz pomocą w przypadku stworzenia idealnego pakietu pobytowego. Przygotowane vouchery wysyłamy pod wskazany adres

Zarezerwuj
Zobacz więcej
menuchevron-down